Eat me, drink me. This is only a game...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eat me, drink me. This is only a game...


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ksero

Go down 
AutorWiadomość
Katherine
admin
Katherine


Liczba postów : 222
Age : 40
Skąd : NY

ksero Empty
PisanieTemat: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:06 pm

***
Powrót do góry Go down
https://divine-magazine.forumpolish.com
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:08 pm

edie stala przy ksero i walczyla z nim od dobrych pieciu minut, probujac skserowac papiery, dotyczace sprawy wykupienia praw do korzystania z logo chanel, czy nie wiem czego nie znam sie na tym. grunt, ze powoli tracila nadzieje, ze kiedys uda jej sie to zrobic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:19 pm

a tu nagle przyszedł pan markus, który też chciał zrobić jakieś mu potrzebne ksero, nie wiem czego, ale chciał. natknął się na edie właśnie i tylko się sam do siebie uśmiechnął, i od razu wiedział, że trzeba jej pomóc. - czekaj, ja ci pomogę, to ksero się zawsze przecież zacina. - westchnął cicho i zaczął się mocować więc z tym całym kserem i w końcu je naprawił, prawda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:22 pm

-oh, dziekuje - poslala mu wdzieczny usmiech, zdajac sobie sprawe, ze gdyby nie przystojny pan fotograf, ktorego kojarzyla tylko z widzenia sterczalaby przy ksero chyba do wieczora - nigdy nie moge sobie z nim poradzic, niezdara ze mnie - odgarnela jasne wlosy z twarzy i wyprostowala sie, zbierajac uprzednio swoje papiery i segregujac je na stoliku obok.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:33 pm

zaśmiał się tylko i sam skrerował też swoje rzeczy. przyjrzał się jej, kojarzył ją i to bardzo dobrze, wiele razy ją widywał. mijali się a to na korytarzach, a to na jakiś salach, pewnie tak było. oparł się więc o to ksero, ale nie, nie udawał jakiegoś bohatera, czy coś, tylko był z siebie dumny po prostu. - hm, no wiesz, nie ma za co, zawsze do usług. - zaśmiał się znowu i poprawił swoje włosy. podszedł też do stolika i też musiał przecież je posegregować, ale mu nie szło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:34 pm

-oh, daj, pomoge ci. mam juz w tym wprawe, tyle tego codziennie ukladam - usmiechnela sie, biorac od markusa papiery i ladnie je ukladajac - to w ramach odwdzieczenia sie za pomoc przy ksero... - zawiesila glos, wyraznie czekajac az poda jej swoje imie. zerknela na niego spod kurtyny jasnych wlosow.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:45 pm

- jestem markus, ciebie znam, jesteś edie, o ile się nie mylę! - powiedział z przyjemnym uśmiechem i przyjrzał się jej. podziękował jej za złożenie papierów, i wziął je do swojej teczki, razem ze zdjęciami. właśnie wybierał się do pana procucenta sesji, żeby wszystko z nim uzgodnić, ale nie zostawi edie samej przecież. - hmm, możemy pójść razem na kawę, mam jeszcze chwilę - pokiwał głową.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:48 pm

-tak, zgadza sie jestem edie. milo mi cie poznac, markus - skinela glowa i zebrala swoje papiery do granatowej teczki, ktora zamknela, wiazac bialy sznuerk na kokardke. wsunela ow teczke pod pache, gotowa do drogi - bardzo chetnie, mam teraz chwile czasu, przyjemniej bedzie ja spedzic w milym towarzystwie niz samotnie w swoim gabinecie - albo samotnie w kawiarence, narazonym na spotkanie z niedoszlym mezem, pomyslala, ale nic nie powiedziala na ten temat, usmiechajac sie do niego wesolo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPon Cze 22, 2009 2:57 pm

- mi ciebie też miło w końcu poznać. a więc chodźmy na kawę! - powiedział i zaczniesz, prawda? ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:11 pm

siedziała przy ksero i próbowała coś właśnie przekserowac, więc tak tu stała i popijając kawę, kserowała wszystko po kolei co tylko jej było właśnie potrzebne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:15 pm

Seth też tu przylazł nie wiem po jaką cholerę. Zauważył Karlę i od razu szeroko się uśmiechnął.
- Witam. - podszedł do niej i oparł się o ścianę.
- Nadal zła?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:18 pm

spojrzała się na niego i tylko napiła się kawy. - nie wiem, może jestem zła, może nie... - powiedziała i wzruszyła ramionami. zapatrzyła się gdzieś na te papiery, które właśnie kserowała, i schowała kolejny już plik papierów w teczkę. spojrzała się potem na niego i się uśmiechnęła, ale nie miło jakoś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:22 pm

Westchnął.
- O co ci chodzi? - spytał, bo był przecież facetem, a faceci z reguły nie rozumieją podstawowych spraw nie? Usiadł naprzeciw niej i zamienił się w słuch. Przy okzaji podniósł papiery, które upadły na podłogę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:25 pm

westchnęła tylko cicho i napiła się znowu kawy, i wzięła od niego papiery, zupełnie bez żadnego słowa. schowała je do teczki i pomyślała, że dzisiaj musi je oddać swojej szefowej, inaczej będzie miała przerąbane. spojrzała się na niego. - oh, nadal nie wiesz? jaka szkoda, wczoraj ci przecież mówiłam o co mi przecież właściwie chodzi. nawet nie zareagowałeś na słowa cass. - mruknęła i spojrzała się na teczkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:30 pm

Westchnął.
- A co miałem niby zrobic? Przecież nie będę zachowywał się jak dziecko. - pokręcił głową.
- Jeśli chcesz jej przemówic do rozsądku po rpostu to zrób, a nie się na mnie obrażasz. - odparł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:32 pm

- wiesz, jednak facet powinien jakkolwiek zareagować, a ty po prostu sobie poszedłeś. nie wiem właściwie co to miało wczoraj być. po prostu nawet nic jej nie powiedziałeś, nawet się na mnie nie wkurzyłeś! - powiedziała z jakimś wyrzutem, ona zazwyczaj krzyczała na wszystkich dookoła, miała bardzo silny charakterek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:42 pm

Dalej stał spokojnie oparty o ścianę.
- Jak to? Nie pamiętasz jak wtedy kiedy ze mną zerwałaś i poleciałaś do Victora biłem się z nim? - spytał. Rzeczywiście tak było. Seth był wtedy bardzo, ale to bardzo zły.
- Jeśli tak bardzo ci na tym zależy mogę się na ciebie wkurzyc nawet teraz. - powiedział i poczuł jak dobry humor go opuszcza.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:46 pm

napiła się kawy, która się jej powoli kończyła i spojrzała się w końcu na niego. uśmiechnęła się do siebie, może i to pamiętała, ale wtedy victor cóż, znaczył dla niej o wiele wiele więcej niż teraz, kiedy już nawet zapomniała o ich romansie, a tym bardziej, że pracowali ze sobą w jednej firmie. skończyła właśnie kserować to wszystko i usiadła sobie spokojnie na krzesełku. - hm, nie wiem, możesz i się na mnie wkurzać, rób jak chcesz. ale i tak ja się na razie będę obrażać. - powiedziała spokojnym tonem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:55 pm

Westchnął.
- No to co mam zrobic? Nie wiem, podejśc do niego i walnąc z pięści w nos?

//ugh... nie mam weny i muszę iśc -.- Bd ok 19
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero EmptyPią Cze 26, 2009 3:57 pm

wzruszyła ramionami i sobie poszła ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ksero Empty
PisanieTemat: Re: ksero   ksero Empty

Powrót do góry Go down
 
ksero
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eat me, drink me. This is only a game... :: Divine magazine :: Drugie piętro-
Skocz do: