Eat me, drink me. This is only a game...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eat me, drink me. This is only a game...


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Love is in the air.

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Love is in the air. Empty
PisanieTemat: Love is in the air.   Love is in the air. EmptySro Cze 24, 2009 1:41 pm

Oh, robi się coraz cieplej, czy nie maci ochoty wskoczyć w skąpe bikini i wyznać miłości napotkanym na plaży wczasowiczom?! Wygląda na to że pracownicy Divine również nie mogą się powstrzymać...

Love is in the air. Johnny_depp2_0
Klasyk, kto z was nie udowadniał miłości poprzez imiona wyryte w drzewie czy ławce, jest jeszcze oczywiście kartka i długopis... cóż, widocznie James nie miał czasu lub ochoty by bawić się scyzorykiem. Zastanawia mnie tylko kim jest tajemnicza dziewczyna której ów miłość wyznaje, no i oczywiście co na o była żona?!

Love is in the air. 2d29d92
Nie myślcie że osoby nie zjawiające się dzień w dzień w stylowych biurach nie należą do Divine, nie jaka Mary Ann pisarka, pisząca felietony właśnie dla naszego magazynu widziana była niedawno z tajemniczym mężczyzną. Wydawca? Kochanie, musisz wiedzieć że ich trzeba trzymać krótko...
A tak na marginesie, naprawdę dobija mnie fakt iż nie jestem w stu procentach poinformowana.

Love is in the air. Wclu6x
Oooo... no proszę nawet Lola Carlile poczuła miłość roznoszącą się w powietrzu niczym zapach wiszącej w samochodzie zielonej choineczki. Niestety jednak po raz kolejny nie jestem poinformowana i nie mam pojęcia kim jest mężczyzna z tymi cudownymi lokami na głowie.

Love is in the air. Kcfkwm
Z tego zdjęcia jestem po prostu dumna, jedna z moich wtyczek znalazła je jakiś czas temu, dziękuje z całego serca, naświetla nieco kolejny tajemniczy związek hm? Edie i Heath wydawali się bowiem czymś więcej niż znajomymi z pracy... Jedyne co mnie zastanawia to mina Pana młodego, może jestem staro modna ale wydawało mi się że dzień ślubu powinnien być najpiękniejszym w życiu.
Powrót do góry Go down
 
Love is in the air.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eat me, drink me. This is only a game... :: Media :: Spotted!-
Skocz do: