Eat me, drink me. This is only a game...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eat me, drink me. This is only a game...


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wollman Ice Rink

Go down 
AutorWiadomość
Katherine
admin
Katherine


Liczba postów : 222
Age : 40
Skąd : NY

Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 15, 2009 4:45 pm

Wollman Ice Rink Family-vacations-central-park
Powrót do góry Go down
https://divine-magazine.forumpolish.com
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:09 pm

Było lato, więc stwierdziła czemuby nie pojeździć na łyżwach!
A właściwie to był jedyny rodzaj sportu, jaki tu zakminiłam, bo te łódki to nie bardzo rozumiem jako sport.
Założyła łyżwy i weszła smigać na lekko topiącym się lodowisku
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:26 pm

zmiana planów, bo victorek jest umówiony! xd

Caroline postanowiła wybrać sie na łyżwy, bo to jedyny sport który od czasu do czasu uprawiała, poza bieganiem. Założyła swoje łyżwy, oczywiście figurówki i weszła na lodowisko. niestety była tak zamyślona, pewnie przez iana, że potrąciła kogoś i upadła. tym kimś była pewnie lola!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:28 pm

-No pięknie! - powiedziała podjeżdzając do niej i podając jej rekę. - Wszystko w porządeczku? - zapytała troskliwie. Chyba sobie obtarła rękę, więc podała jej nawilżaną chusteczkę, chociaż nie była pewna czy nawilżana chusteczka znajdowała odpowiednie zastosowanie przy obtartych kończynach
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:38 pm

- ojej, ale ze mnie niezdara - mruknęła, przyjmując pomocną dloń - o, lola, to ty - uśemichnęła sie na widok znajomej twarzy, bo przecież znaly sie z redakcji. przyjęła chętnie chusteczkę, bo dobre i to, a ręka ją bolała. dobrze, że jej nie zlamała!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:46 pm

-Caro! - krzyknęła uśmiechnięta. - Słyszałam, ze jesteś zawodową łyżwiarką! - właściwie to żartowała. Spojrzała na nią ze współczuciem. Pewnie bolało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:51 pm

- to nie jest zabawne - mruknęła, pocierając obolałą rękę chusteczką - mam chyba ostatnio za dużo nagłowie. zamyśliłam się - wyjaśniła, bo przecież nie wpadła na lolę specjalnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 8:55 pm

-ja się przecież nie śmiejęę!- stanęła we własnej obronie. - otóż właśnie, przychodzę do nowej redakcji, kupa roboty na dzień dobry, a dodatkowo jeszcze wysyłają mi jakąś rudą małpę, która chce mi dołożyć roboty. Ja bym jej mogła przyłożyć co innego - mówiła z rozbawieniem, a równocześnie oburzeniem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:02 pm

- mówisz o cassandrze? - zainteresowała się, bo w sumie znała się z nią od liceum. znaczy z cassandrą! i można powiedzieć, że sie przyjaźniły, ale nie wszyscy musieli o tym wiedzieć. umiały oddzielać grunt prywatny od zawodowego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:05 pm

-tak, zdaje się, że tak ją wołają- pokiwala głową, zjeżdżając gdzieś na bok, razem z caro, żeby nie rozjechał ich w tej chwili braku czujności jakiś pirat lodowy. - ajć, nie powinnam jej obrażać?-zapytała, chociaż wiedziała swoje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:15 pm

- cass jest sympatyczna, mimo że wymagająca. cóż, ciekawe jak na nas wołają - zastanowiła się chwilę, bo wyszła z założenia, że ci wszyscy pracownicy z niższą rangą, chyba nie mają lepszego zajęcia poza obgadywaniem innych. - zejdźmy może z lodowiska, straciłam ochotę na jazdę - rzekła, wolała usiąść i nie narażać więcej swojej ręki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:19 pm

-właściwie to ja już powinnam lecieć, bo mam jeszcze coś do zrobienia w biurze - powiedziała przepraszającym tonem, uściśkala ja, omiotła ostatni raz wzrokiem lodowisko, w poszukiwaniu świeżego mięsa i zjechała do barierki, ściągnęła łyżwy i odeszła, a właściwie to odskoczyła, bo poruszała się tanecznym krokiem, podśpiewując pod nosem joszkobrode załóżmy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:20 pm

-właściwie to ja już powinnam lecieć, bo mam jeszcze coś do zrobienia w biurze - powiedziała przepraszającym tonem, uściśkala ja, omiotła ostatni raz wzrokiem lodowisko, w poszukiwaniu świeżego mięsa i zjechała do barierki, ściągnęła łyżwy i odeszła, a właściwie to odskoczyła, bo poruszała się tanecznym krokiem, podśpiewując pod nosem joszkobrode załóżmy xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink EmptyPon Cze 22, 2009 9:27 pm

xd
więc caroline żeby nie narażać siebie więcej, uciekła z lodowiska, pewnie do siebie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wollman Ice Rink Empty
PisanieTemat: Re: Wollman Ice Rink   Wollman Ice Rink Empty

Powrót do góry Go down
 
Wollman Ice Rink
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Eat me, drink me. This is only a game... :: New York :: Sport i rekreacja-
Skocz do: